Hakkımızda

Modus Kitap, Moda Ofset Basım Yayın San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin, başta girişim ve inovasyon konuları olmak üzere, kurgu dışı kitapları yayınlayacağı markasıdır. Hedefimiz, dünya çapında güncel olan konu başlıklarını titizlikle seçerek, kaliteli bir sunumla okurlarımıza ulaştırmaktır.

Günümüzün en popüler ve izlenen yazarlarının inovasyon, girişimcilik, liderlik ve yönetim, iş hikayeleri ve başarı öyküleri, pazarlama ve satış konularındaki eserlerini iyi bir Türkçe ile aktarmayı ve bu iş kolunda kalıcı ve sürekli olmayı amaçlıyoruz. Ayrıca kurgu dışı; sağlık, tarih, yakın tarih, ekoloji, anı, spor ve popüler konularda dünya çapında geniş bir okuyucu kitlesi olan ve satış listelerinde üst sıralarda yer alan kitaplar da yayın listemizde kendilerine yer bulacaktır.

Ana işimiz olan baskı hizmetlerindeki olanaklarımızı en iyi şekilde kullanarak “güzel” kitaplar yapacağız. Tasarımıyla, kağıdıyla, cildiyle, renkli ya da renksiz, desenleri olan, resimli veya çizimli kitaplarımızı hem okumak ve hem de saklamak isteyeceksiniz.

Yayınevi kurmaya karar verdiğimiz 2012 yılından bu yana tek bir hedefimiz var: Dünyanın dört bir yanında yayınlanan sıradışı konuları ve başlıkları seçip iyi kitaplar yapmak.

Modus Kitap © 2013 | Tüm hakları saklıdır.
Tasarım: Akıl Ofisi